TVGDYNIA

DHL PARCEL SPONSOREM POMORSKIEGO WOPR-U

telewizja 3 sierpnia 2016 SPOZA GDYNI, VIDEO Możliwość komentowania DHL PARCEL SPONSOREM POMORSKIEGO WOPR-U została wyłączona

Dotychczas, jako firma społecznie odpowiedzialna, koncentrowaliśmy się przede wszystkim na działaniach mających na celu promowanie bezpieczeństwa na drogach. W okresie letnim, który sprzyja częstym podróżom i wypoczynkowi nad wodą, postanowiliśmy pójść o krok dalej. W tym roku DHL Parcel po raz pierwszy zdecydował się zostać sponsorem pomorskiego WOPR-u. Naszym zdaniem bowiem zadbanie o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą jest naturalną kontynuacją dbałości o ich bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Działaniami sponsorskimi objęliśmy 33 miejsca (w tym kąpieliska nadmorskie, pływalnie oraz kąpieliska nad wybranymi pomorskimi jeziorami). Nasza współpraca to doskonały przykład na to jak dwie zupełnie różne branże w swoim działaniu kierują się podobnymi wartościami i wspólnie podejmują działania w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających nad morzem.

WOPR to organizacja posiadająca ponad 50-letnią historię w organizowaniu szkoleń oraz zabezpieczaniu polskich nadmorskich plaż. Każdego dnia na morskich kąpieliskach pracuje ponad 750 ratowników wodnych. To oni strzegą turystów podczas ich wypoczynku i są pierwszymi, którzy udzielają im pomocy. Decydując się na sponsoring chcieliśmy pokazać im, jak bardzo szanujemy i doceniamy ich ciężką pracę i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca pozwoli im jeszcze lepiej pełnić swoje obowiązki, a przez to lepiej zadbać o bezpieczeństwo tych, którzy zdecydowali się wypoczywać na kąpieliskach w województwie pomorskim. Dzięki takim akcjom możemy pokazać innym, że tak naprawdę każdy z nas może zrobić coś, by inni mogli czuć się bezpiecznie.

 

Like this Article? Share it!

Comments are closed.